ثبت ایده

اگر به ایده ی خود باور دارید و در تلاش هستید تا به واقعیت تبدیل شود، آن را در ستاک ثبت کنید تا این مسیر را با حرفه ای ها شروع کنید و از خدمات ویژه ستاک بهره مند شوید. بعد از ثبت ایده، یک جلسه ی مصاحبه توسط تیم ستاک با شما و اعضای تیم تان برگزار خواهد شد.

پاسخ به سوالات زیر به ما کمک می‌کند که تیم و ایده‌ی شما را بهتر بشناسیم و در صورت ورود شما به برنامه‌ ای Sharif Accelerator بر اساس این داده ها بتوانیم خدمات متناسب با نیازهایتان در اولویت قرار دهیم. برای سوالات پاسخ “درست” وجود ندارد. تمامی فرم‌ها بررسی شده و پاسخ شما تاثیر منفی در روند پذیرشتان نخواهد داشت. ما در پی آن هستیم تا برای تمامی صاحبان ایده در مراحل اولیه‌ی کسب‌و‌کارشان بهترین خدمات آموزشی و حمایتی را ارائه دهیم. بتابراین خواهشمندیم تا به تمامی سوالات در کمال دقت و صداقت پاسخ دهید.

 

مرحله ۱ از ۲ - شرایط ورود

۰%
  • ۱)شرط داشتن تیم: شتابدهنده شریف استارتاپ‌هایی را مورد پذیرش قرار می‌دهد که به صورت تیمی قصد فعالیت داشته باشند.(حداقل دو نفر هم‌بنیان‌گذار سهام دار در تیم باشند.) همچنین باید ۵۰ درصد از هم‌بنیانگذاران دانشجویان و یا فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف باشند ۲) شرط وجود عضو فنی در بین هم‌بنیان‌گذاران: موارد مربوط به امور فنی استارتاپ‌ها نظیر توسعه سایت یا اپلیکیشن، یا ابعاد فنی طرح‌های فنی-مهندسی بایستی توسط هم‌بنیان‌گذاران تیم انجام شود، در غیر این صورت شتابدهنده شریف هزینه‌ای برای حقوق دادن به اعضای جهت توسعه امور فنی در اختیار تیم‌ها قرار نمی‌دهد. ۳) حضور ۸۰ ساعت در ماه جهت استفاده از فضای استقرار برای اعضای تیم امکان‌پذیر باشد. ۴) نمونه محصول اولیه (محصولی که حداقل کارکرد مدنظر را به صورت قابل مشاهده ارائه می کند) برای استارتاپ‌های حوزه فناوری اطلاعات در برای ورودی به برنامه شتابدهی الزامی می‌باشد. لطفا اگر دارای شرایط فوق هستید جهت تکمیل فرم اقدام نمایید.