تریگر
چهارمین روز استارتاپ تریگر ۵
۱۵ مرداد ۱۳۹۵
تریگر
ششمین روز رویداد استارتاپ تریگر ۵
۱۶ مرداد ۱۳۹۵

پنجمین روز رویداد استارتاپ تریگر ۵ و اولین روز رقابت تیمی روز پنج‌شنبه ۱۴ مرداد آغاز شد.

از ساعت ۸ صبح شرکت‌کنندگان شروع به آمدن کردند و تا ساعت ۹ تقریباً همه مشغول انجام کارشده بودند. در حین کار بین شرکت‌کنندگان نکات مهم داوری و نکات لازم برای یک ارائه توزیع شد؛ اما آنچه لازم بود روی آن فعالیت جدی صورت گیرد، بوم کسب‌وکار بود که باید با موارد مرتبط با هر بخش آن پر می‌شد. برای کسب اطلاعات بیشتر نیز امکان مراجعه به کتابی که در رویداد و کانال تلگرام رویداد قرار داده‌شده بود به نام Technology Ventures From Idea to Enterprise، وجود داشت. ازجمله ابتکارات در این باره استفاده از استیکی‌نوت (sticky note) برای کامل کردن بخش‌های بوم کسب‌وکار و چسباندن آن‌ها در مکان مناسب خود بود.

photo_2016-08-05_00-30-53منتورها نیز در سالن حضور داشتند و شرکت‌کنندگان را راهنمایی می‌کردند و حتی اگر لازم بود ایده‌ای تغییر کند، راهنمایی‌های لازم را ارائه می‌کردند. منتورهای این روز آقایان: سیاوش تفضلی، فرید ستاری، هادی سینایی، ابوالفضل یزدیان کاشانی، بیژن ساعد پناه، اردشیر ظهرابی، امیررضا شفاعت، صابر صیادی، پویا شهبازیان، ایمان رومنا، فرزاد خندان، علیرضا عطاریان، علیرضا غفاری، فرزاد وزیرنیا، وحید شیرازی، عطاالله افتخاری و شهرام صادقی و خانم‌ها: ساینا نظری و مهسا قربانی بودند. جناب آقای مهندس دهبیدی پور، رییس مرکز رشد و کارآفرینی شریف نیز در رویداد حضور پیدا کردند.

در حاشیه برگزاری رویداد، به مناسب روز دختر به دختران حاضر در رویداد تبریک گفته شد و همه آن ها در قاب یک عکس یادگاری در کنار یکدیگر قرار گرفتند.

فردا آخرین روز رویداد و داوری نهایی خواهد بود و استارتاپ تریگر برندگان این دوره خود را خواهد شناخت؛ اما هنوز رویداد برای شرکت‌کنندگان ادامه دارد و آن‌ها باید تا فردا ارائه‌های خود را نهایی کنند و آن‌ها را در معرض رأی داوران قرار دهند.

photo_2016-08-05_00-29-18

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *