سی و پنجمین دورهمی دوستانه استارتاپی

سلسله کارگاه‌های سیرنگ
۹ اسفند ۱۳۹۶
crm_sharifacc
کارگاه مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)
۱۵ فروردین ۱۳۹۷

سی و پنجمین و آخرین رویداد دورهمی استارتاپی شتابدهنده‌ی شریف در سال ۹۶  در محل مجتمع خدمات فناوری دانشگاه صنعتی شریف عصر روز سه‌شنبه مورخ ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ برگزار شد. در این رویداد مجموعه‌ی ستاک٬ میزبان ۴ تن میهمان از افراد سرمایه‌گذار و افراد موثر در فناوری اطلاعات بود.

میهمانان این دوره:

  • جناب آقای مهندس دهبیدی‏‌پور:  معاون پارک علم و فناوری شریف
  • خانم راحیل باورصاد: مدیر عامل شرکت پترو آداک‏نیرو
  • آقای امیرحسین اسلامی: بنیان‏گذار رشدینو
  • جناب آقای بیژن ساعد‏پناه: عضو هیئت مدیره صندوق سرمایه‏گذاری آرمان‏آتی

این دورهمی به صورت ماهیانه با اهداف افزایش ارتباط بین سرمایه‌گذاران و استارتاپ‌های مجموعه و همچنین آشنایی بیشتر تیم‌ها با افراد فعال در حوزه‌ی استارتاپی صورت می‌گیرد.

این دورهمی با خوشامدگویی مدیر شتابدهنده‏ی شریف جناب آقای دکتر کاشانی آغاز شد. با معرفی میهمانان،ایشان چند دقیقه‏ای از رزومه حرفه‏ای و مجموعه خود صحبت کردند.

در ادامه از تیم کامنت‏ماینر که به تازگی سرمایه جذب کردند خواسته شد تا از تجربه خود در این دوران برای تیم‏ها صحبت کنند تیم های حاضر نیز یک به یک معرفی و چند دقیقه‏ای از عملکرد خود سخن گفتند.

در این دورهمی مراسم ویژه تودیع آقای بابازادگان معاون شتابدهنده و معارفه آقای محمودزاده با عنوان مدیر اجرایی مجموعه با حضور مدیر سابق شتابدهنده سرکار خانم ناصری برگزار شد.

از تیم‏های حاضر در رویداد می‏توان از چنکا، سلام سینما، رکیتا،کامنت ماینر، کاریوت، موپن، رایمون، دکتر ربات، بوجیک، بای رپیدو، ویش ورک، شریف گرافینا، رمزآوا، قبضینو و دیدئو نام برد.

رویداد با صحبت و آشنایی نزدیک تیم‏ها با میهمانان و در آخر پذیرایی شام به اتمام رسید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *