همکاری مشترک شتابدهنده شریف و دفتر شما برای حمایت از استارتاپ‌ها

سلسله کارگاه مذاکره
سلسله کارگاه دیجیتال مارکتینگ
۱۱ مهر ۱۳۹۸
گزارش نشست اولین جلسه رویداد استارتاپ تریگر
۲۰ مهر ۱۳۹۸

شتابدهنده شریف و دفتر شما با هدف ایجاد بستر مناسب جهت توانمندسازی و سرمایه‌گذاری در عرصه کسب‌وکار نوپا و دانش بنیان با یکدیگر تفاهم‌نامه منعقد کردند.

دفترشما به عنوان یکی از شرکتهای پیشرو در ارائه خدمات دفتر کار مجازی در ایران، در راستای عمل به تعهدات و مسئولیت‌های اجتماعی خویش، حمایت از کسب و کارهای نوپا را در دستور کار خود قرار داده است. از این رو تمام شتاب‌دهنده ها می توانند از خدمات تلفن گویا و منشی مجازی و سایر خدمات این مجموعه با شرایط ویژه بهره‌مند شوند.

طبق توافق انجام شده با شتابدهنده شریف به عنوان یکی از نهادهای پیشرو در حمایت از استارتاپ‌ها، سه تیم که وارد مرحله شتابدهی شده اند، به مدت مشخصی می‌توانند از خدمات رایگان دفترشما استفاده کنند.

همچنین تمام تیم‌هایی که از طرف شتابدهنده شریف به دفتر شما معرفی شوند نیز فرصت استفاده از این خدمات را با تخفیف ویژه خواهند داشت.

مصاحبه با کارآفرینان هر تیم معرفی شده از سوی شتابدهنده شریف که سرویس‌های دفترشما را خریداری و استفاده می کنند هم در برنامه همکاری مشترک قرار دارد.

این تفاهم‌نامه به مدت شش ماه بین این دو مجموعه برقرار است.

دفتر شما چه خدماتی به کسب و کارهای نوپا ارائه می‌دهد؟

دفتر شما یک شرکت دانش بنیان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات است که خدمات دفتر کار مجازی به مشتریان ارائه می‌کند و آن‌ها را از صرف هزینه و زمان زیاد برای اجاره دفتر کار، استخدام منشی و حتی خرید خط تلفن ثابت تهران بی‌نیاز می‌کند.

این شرکت در ۷ سال اخیر به هزاران مشترک خدمات دفتر کار مجازی ارائه کرده است و در حال حاضر بیش از ۲۲۰۰ مشترک فعال دارد که عمدتاً کسب و کارهای نوپا و متوسط هستند.

دفتر شما دو سرویس تلفن گویا، منشی مجازی را به مشتریان ارائه می‌کند.

سرویس تلفن گویا دفتر شما بدون نیاز به نصب هیچ‌گونه نرم افزار، سخت افزار، سیم کشی و یا حتی خرید خط تلفن، کلیه امکانات ارتباطی سیستم تلفن گویا را برای شما فراهم می‌آورد.

سرویس منشی مجازی دفتر شما هم اپراتوری است که بدون اینکه در محل کار شما حضور داشته باشد، به صورت حرفه‌ای تمامی تماس‌های کاری شما را مدیریت می‌کند .

منشی حرفه‌ای دفتر شما  با اطلاعات و دستورالعملی که در اختیارش قرار می‌دهید، مشتریانتان را راهنمایی کرده و در صورت لزوم تماس آن‌ها را به شما وصل می‌کند.

با دفتر کار مجازی شما می‌توانید بدون نیاز به پرداخت هزینه اجاره بها، حقوق پرسنل و هزینه‌های جاری یک دفتر کارحقیقی، کسب و کار خود را راه اندازی کنید و از امکانات مختلف یک دفتر کار همچون شماره تلفن اختصاصی، فکس اینترنتی، تلفن گویا، کنفرانس تلفنی و منشی مجازی و … بهره‌مند شوید.

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *